Operator żurawia ze znajomością j. niemieckiego do Niemiec

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego  z uprawnieniami do pracy na terenie Niemiec wykonującego również prace ogólnobudowlane.

Możliwe zarobki powyżej  12000 - 15000 zł

Oferujemy:

·      stałą i legalną pracę,

·      bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

·      atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

·      BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

·      BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

·      opiekę biura.

Zadania/ Zakres prac:

·      samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,

·      wykonywanie  szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,

·      wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,

·      montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,

·      betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

·      komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Wymagania:

·      wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe  (ŻI)

·      wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
·     komunikatywna znajomość j. niemieckiego,

·      preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat,

·      sumienność, rzetelność w pracy,

·      samodzielność i precyzja w działaniu,

·      dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

·      brak nałogów,

·      możliwość wyjazdu do pracy własnym autem.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.