SORTOWANIE CEBULEK – HOLANDIA, NOWA OFERTA!

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: SORTOWACZ CEBULEK KWIATOWYCH

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- sortowanie cebulek kwiatowych
- oczyszczanie cebulek kwiatowych

NIE JEST WYMAGANE DOŚWIADCZENIE!

NIE JEST WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA OBCEGO!

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym a my wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

Strona www: www.klaverteam.com